Ze względu na pandemię nie wolno lekceważyć pierwszych objawów wywołanych przez choroby nowotworowe, bo rak jest groźniejszy niż koronawirus – ostrzega w czwartek w komunikacie Polska Liga Walki z Rakiem, która rozpoczyna kampanię edukacyjną.
Tytuł: Polska Liga Walki z Rakiem: Nowotwór nie poczeka na koniec epidemii
00-079 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 79, pokój 401, IV piętro Kamienicy Roeslerów i Hurtiga e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.